خانه / پوست و مو و زیبایی / ابروانی زیبا و خوش فرم حق شماست

ابروانی زیبا و خوش فرم حق شماست

یکی از شاخصهای زیبایی  چهره،  داشتن  ابروانی خوش حالت ،توپر و زیباست .  یک ابروی  ایده ال در بانوان ، کمانی  ملایم دارد و در اقایان بالای قوس استخوان چشم  به صورت صاف قرار گرفته است . با افزایش سن خطوط اخم در چهره پدیدار می شود و ابروها حالت فرو افتاده پیدا می کنند در ادامه ی این حالت پوست  پلک پایین و بالا شل و پف الودهبه نظر می رسند  و این به میزان قابل توجهی از شادابی و طراوت چهره می کاهد.

یکی از بهترین راهها برای از بین بردن خطوط اخم و ایجاد کمانی ملایم و زیبا در ابرو تزریقبوتاکس است . در این کار با استفاده ازتزریق  توکسین بوتولینوم در محل های مشخص عضلات  ایجاد کننده ی اخم به طور موقت فلج شده و اخم شما از بین می رود و پیشانی صاف و ابرویی با کمان دلپذیر پیدا می کنید .در فاصله دو روز تا دو هفته بعد از تزریق، آثار تزریق ظاهر می‌شود. دوام آثار مثبت در افراد مختلف متفاوت است و معمولاً حدود سه تا هفت ماه پابرجاست. در تعداد کمی از افراد نیز تاثیراولین تزریق ۹ تا ۱۲ ماه و حتی در مواردی  تا یک سال و نیم ادامه دارد.

برای از بین بردن حالت فرو افتاده ی  پلک که موجب شلی و افتادگی  پلک شده و حالت پف الوده  در پلک ایجاد می کند بهترین راه انجام بلفارو پلاستی است .  در این روش به طور سرپایی و با انجام بی حسی موضعی،پوست اضافی و چربی اضافه  پلک خارج شده و در محل مناسب بخیه انجام می گیرد . خط  بخیه در محل چین پلک قرار می گیرد و بعد از مدتی هیچ اثری از ان بر جا نمی ماند . با انجام توام بوتاکس و بلفارو پلاستی شما ابروانی شاداب و نگاهی جذاب خواهید داشت .

از انجایی که بلفارو پلاستی یک عمل سرپایی اما بسیار حساس است صرفا باید در کلینیک های معتبر انجام گیرد تا نتایج مطلوب حاصل شود . برخی افراد ابروان کم پشتی دارند که حالت جذاب ابرو را از بین برده است و به این دلیل متوسل به تاتو می گردند.  در مبحث بعد با عنوان تاتو یا کاشت انتخاب با شماست  به بررسی  روشهای مرسوم اصلاح کم پشتی ابروان خواهیم پرداخت .

مطالب مرتبط :

مقاله اصلی را در اینجا ببینید

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

تعرفه خدمات زیبایی

تعرفه خدمات زیبایی را طبق تعرفه های معمول در ادامه می بینید، گستره خدمات زیبایی …