خانه / اخبار پزشکان / دکتر مهشید حمزه ای درگذشت

دکتر مهشید حمزه ای درگذشت

متاسفانه امروز خبر درگذشت دکتر مهشید حمزه ای را شنیدیم، امیدواریم روح ایشان شاد و یادشان گرامی باشد. برای خانواده و دوستان ایشان آرزوی صبر می کنیم.

سال ۹۵ خبری در تمام دنیای مجازی منتشر شد درباره نجات معجزه آسای مرد ۳۸ ساله بوکانی که میلگرد هفتاد سانتی‌متری در بدنش فرو رفته بود، این نجات معجزه آسا به دست دکتر مهشید حمزه ای جراح بیمارستان شهید دکتر قلی‌پور شهرستان بوکان انجام گرفته بود. در این جراحی که بیش از شش ساعت طول کشیده بود میلگرد که به صورت مورب وارد بدن وی شده بود، با موفقیت و بدون آسیب دیدن اعضا خارج گردید.

نجات معجزه‌آسای مردی که میلگرد هفتاد سانتی‌متری در بدنش فرو رفته بود

دراین حادثه که در مغازه فرش فروشی اتفاق افتاد، مرد جوان اهل شهرستان بوکان بعد از بالا رفتن از نردبان برای مرتب کردن فرش های آویزان بعلت شکسته شدن نردبان بر روی میلگردها سقوط کرد و میلگردها بعد از وارد شدن به بدن این مرد ۳۸ ساله از ران چپ وی، از کمر راست وی بیرون آمد.

در این حادثه خوشبختانه هیچ یک از اجزای داخلی بدن این حادثه دیده که میلگرد از کنار آنها عبور کرده بود، دچار آسیب نشده است. به گفته دکتر مهشید حمزه ای متخصص جراحی عمومی شاغل در بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان که جراحی این مصدوم را به عهده داشت، فقط قسمت کوچکی از روده وی دچار آسیب شده است.

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

رتبه الکسا و بهبود بازدید های گوگل

طراحی سایت با کیفیت و اصولی تضمین کننده بازدید مناسب و رتبه الکسای خوب می باشد. تیم طراح داک تاپ بازدید و رنک مناسبی برای شما تامین می کند