خانه / اجتماعی / رنگ سال ۹۷

رنگ سال ۹۷

این لباس رو دیدی که رنگ سال هستش؟ میدونی رنگ سال چه رنگیه؟ ببخشید از این لباسه رنگ سال شو ندارید ؟ اینها سوالاتی است که در آستانه سال جدید به گوش همه ما می رسن.. این مطلب رو درباره رنگ سال ۱۳۹۷ همراه ما باشید:

رنگ سال 97

رنگ سال برای افرادی که به ظاهر خود و لباس پوشیدنشان اهمیت زیادی میدهند و اهل مد هستند اهمیت زیادی دارد.

رنگ سال ۲۰۱۸ میلادی و به دنبال آن رنگ ۱۳۹۷ در ایران رنگ بنفش انتخاب شده و اگر بخواهیم دقیقتر بگویم ۱۸-۳۸۳۸ Ultra Violet (هر سال به نقل از سایت پنتون رنگ سال اعلام می شود که این انتخاب از طریق نظر سنجی های مردمی و از بین رنگ های پیشنهادی این موسسه است)

رنگ سال 97

انتخاب رنگ سال رسم محبوبی است که تمام مردم سراسر دنیا از آن استقبال می کنند و خرید ها و پوشش خود برای سال در پیش رو را به نحو آگاهانه یا ناآگاهانه بر پایه این رنگ قرار می دهند.

رنگ سال 97

هر ساله با فرارسیدن سال نو میلادی، رنگ سال معرفی شده و پس از آن آنچه می بینیم ویترین های لباس فروشی و لوازم آرایشی هایی ست که توسط این رنگ به تسخیر خود در می آیند. رنگ سال حتی خود را به مبلمان و محصولات دیگر خانگی نیز تحمیل کند.

 

رنگ سال 97

 

رنگ بنفش از دید اروپایی ها رنگی سلطنتی به شمار می رود و استفاده از آن در دکوراسیون منزل، فضای خانه شما را مجلل‌تر و با شکوه تر جلوه خواهد داد. رنگ بنفش دارای حس آرامش دهی و نوعی حس روحانی، اسرارآمیز و حتی جادویی است.

رنگ سال 97

از دید بعضی افراد بنفش رنگ رؤیاپردازهاست، گروهی نیز معتقدند بنفش به خصوص وقتی که به سمت رنگ ارغوانی متمایل می‌شود رنگ اصالت یا رنگ بزرگان خاندان است و به همین دلیل رنگ گروه سنی بالا خواهد بود.

رنگ سال 97

در روانشناسی رنگ بنفش آمده است که بنفش در هاله ترکیب قرمز فعال و گرم با آبی آرام و سرد است. در چنین حالتی غالباً مقدار زیادی نیروی الکتریکی درونی وجود دارد که با یک سردی در رفتار ظاهری همراه است. بنفش روشن نشان از ذهنی والا با دانش روحی و ظرفیت های شهودی است.

رنگ سال 97

همچنین برای افرادی که رنگ بنفش را دوست دارند این خصوصیات شخصیتی را بر می شمارند:

امیدها و ایده‌های عالی برای آینده دارند

تصمیم های درست می گیرند

دارندگان عقل و احساس با هم هستند

خصوصیات رنگ های آبی و قرمز را با هم دارند

شفقت را از رنگ آبی با شور و شوق از رنگ قرمز ترکیب می کنند

آنها به جنبه‌های مختلف توجه می‌کنند

قوی و پرانرژی هستند

فراموش نکنید که آنها ممکن است از بیرون سرد به نظر بیایند اما احساسات عمیقی دارند

معنویت و حس های روحانی برای بنفش‌ها حیاتی است

تنها ایراد بزرگ و اصلی آنها کمال طلبیشان است

با این حال آنها همیشه خود را نقد کرده و دربرابر همه چیز خود را مسئول می‌دانند

 

لباس مجلسی بنفش

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

لحظه تحویل سال ۱۳۹۷

لحظه تحویل سال ۱۳۹۷

گفته شده که اگر لحظه تحویل سال پس از «ظهر نصف‌النهار مرکزی ایران» اتفاق بیفتد، …