خانه / دندانپزشکی / زیبایی لبخند (روش اول) جرمگیری

زیبایی لبخند (روش اول) جرمگیری

زیبایی لبخند(۱):
سفیدکردن دندانها(جرمگیری و برساز)

موادغذایی دارای رنگدانه هایی هستند که به مرورزمان روی دندانها رسوب میکنند.دراین میان چای ، قهوه و نوشابه در ردیف بالای اهمیت قرار دارند.
مصرف دخانیات نیز رسوبات سیاهرنگی برروی همه دندانها بخصوص دندانهای قدامی ایجاد میکند که زیبایی دندانها را تحت تاثیر قرار میدهند.
رعایت بهداشت روزانه از تجمع و رسوب این مواد بر روی دندانها جلوگیری میکند.البته لازم به ذکراست که درمورد مصرف دخانیات نه تنها روش مسواک زدن بلکه نوع مسواک و خمیردندان نیز تفاوت دارد.

جرمگیری قادر به تمیز کردن دندانهایی است که عوامل خارجی مثل قهوه و سیگار باعث بدرنگی انها شده است.

بعداز این اقدام دندانها رنگ واقعی خود را نشان میدهند.امکان سفید کردن بیشترو تغییر رنگ یا شکل ان برای دندانبزشک وجود ندارد.

این روش هیچ صدمه ای به دندان وارد نمیکندو برعکس به خاطر برطرف کردن لکه ها و جرمهای روی دندان که برای لثه ودندانها مضر هستند مفید نیز هست.

برگشت لکه ها بستگی به رعایت یا عدم رعایت بهداشت بیمار دارد.واضح است درصورت رعایت بهداشت مناسب، دندانها بدون لکه و جرم بوده و از شفافیت و رنگ مناسب برخوردار خواهند بود.


روشهای دیگر را در مقالات بعدی بخوانید

مطالب مرتبط : مطالب مرتبط :
زیبایی لبخند(روشها)

مقاله اصلی را در اینجا ببینید

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

نگاه به بخش دهان و دندان به عنوان خدمات لوکس باید از بین برود

وزیر بهداشت گفت: شرکت های بیمه‌ای مسوولیت خود را در زمینه بهداشت و مسایل درمانی دهان و دندان فراموش کرده اند و نگاه به خدمات بهداشت دهان و دندان به عنوان خدمات لوکس و زیبایی باید از بین برود.