خانه / پوست و مو و زیبایی / لیپوماتیک پهلو و شکم

لیپوماتیک پهلو و شکم

لیپوماتیک پهلو و شکم از عمل های جراحی مهمی است که برای زیبایی انجام می شود

جراحی لیپوماتیک برای چه کسانی مفید است؟

این روش برای هر فردی که بخواهد با نتیجه دهی قطعی و فوری از شر چربی های موضعی بدن رهایی یابد مفید است.  قسمت‌های کاندید بدن برای انجام جراحی های لیپوماتیک گردن، ران‌ها، باسن، شکم یا دست‌ها می باشد و طی این روش  کانتورهای بدن بهبود می یابند.

ولی معمولا در افرادی توصیه می شود که چربی های سفتو مقاوم نسبت به رژیم و ورزش دارند.

روش جراحی لیپوماتیک

این جراحی احتیاج به بیهوشی نداردو با بیحسی موضعی هم قابل انجام است. میله فلزی کانولا، ابزاریست که در این جراحی استفاده میشود؛ به این صورت که از شکاف ریز ایجاد شده روی موضع دارای چربی، لوله وارد بافت می شود و با شکستن چربی ها از طریق ایجاد لرزش و ارتعاش از هم می پاشد و در نهایت به وسیله کانولا تخلیه و ساکشن می شود.

هزینه جراحی لیپوماتیک

عوامل تاثیر گذاردر هزینه انجام عمل جراحی لیپوماتیک شامل: دستمزد جراح، تجربه پزشک، امکانات کلینیک، تعداد جلسات لازم، نوع لیپوماتیک، زمان بیهوشی و نوع بیهوشی،وزن چربی خارج شده و مانیتورینگ بیمار در خلال انجام عمل؛ می باشد. در عین حال، حجم چربی خارج شده در هد مرحله روی هزینه تاثیر ندارد. جراحی لیپوماتیک شکم گران تر از جراحی لیپوماتیک ران

مراقبت های بعد از جراحی لیپوماتیک

لازم است بعد از جراحی، از گن و شکم بندهای طبی استفاده شود که تورم های ناشی از جراحی کمتر و فرم زیباتری برای بدن ایجاد گردد.

فعالیت های سنگین در روزهای اولیه بعد از عمل ممنوع بوده و استفاده از کمپرس سرد توصیه میگردد. با مراقبت های صحیح و استراحت کافی، تروما، کبودی و تورم به حداقل رسیده و دوران نقاهت بعد از عمل کاهش می یابد.

عوامل جراحی موفقیت آمیز لیپوماتیک

عوامل زیاد و متنوعی در نتیجه این جراحی تاثیر گذار است، مثلا حجم و محل چربی شکم، سابقه چاقی و لاغری، سابقه بارداری، سن و جنسیت بیمار در نتیجه به دست آمده و رضایت بیمار تاثیر گذار است.

 

در کل انجام هر عملی که منجر به رضایت فرد از ظاهر و تصویر فرد از خود باشد، توصیه می گردد به شرطی که دچار وسواس نشوید.

با آرزوی سلامتی

*جهت انتخاب پزشک جراح خود می توانید از سایت داک تاپ و لینک زیر استفاده نمایید:

پزشکان جراح زیبایی عضو داک تاپ

 

 

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

جراحی پلاستیک گونه یا پروتز گونه

مقایسه دو عمل دائمی برای تغییر شکل گونه و جراحی زیبایی صورت