خانه / پوست و مو و زیبایی / میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن امروزه یکی از روشهای مورد توجه در درمان انواع ضایعات پوستی است . تخریب اجزاء ساختار پوستی که در اثر گذشت زمان و آفتاب رخ می دهد باعث ایجاد انواع ضایعات پوستی،ظاهر خسته و پوست کدر ،لکه های قهوه ای ،چین و چروک و افتادگی پوست می شوند.
لایه برداری (پیلینگ) مکانیکی و یا همان میکرودرم ابریژن راه حلی برای همه این ضایعات است.

این روش بدلیل هزینه کم و ایجاد حداقل تهاجم و عوارض بر بسیاری از روش های درمانی از جمله لیزر و جراحی ها و تزریقات ترجیح داده می شود.
در این روش ناهمواریهای سطحی پوست به کمک میکرو کریستالها تراشیده شده و توسط ابزاری از سطح پوست مکیده می شود و در هر نوبت لایه نازکی از سطح پوست برداشته می شود که حاوی سلول های مرده است و به بافت زنده زیرین آسیب نمی رساند.

هرجلسه ۳۰-۲۰ دقیقه بطول می انجامد و جلسات درمانی هفتگی تا ماهیانه بر اساس نوع مشکل پوستی متفاوت است.این روش آسان و بدون درد و یا هر گونه ناراحتی و عارضه است.این روش در درمان پوستهای ضخیم ،دارای چربی زیاد ،دارای آکنه و اسکار آکنه بسیار موثر می باشد ضمن اینکه باعث کنترل ترشح چربی اضافه پوست می شود در کاهش بروز جوش و دانه های سر سیاه و زیر پوستی موثر است.

این روش با توجه به افزایش محتوای کلاژن پوست و سازمان یافتگی بهتر کلاژن جدید در درمان چروکهای ظریف و افتادگی های پوستی نیز کاملاًموثر بوده است.همچنین برای کمرنگ شدن لک ها ،کک و مک و کلاً دیس پیگمانتاسیون های پوستی مثل لک های ناشی ازآفتاب ،بارداری و تغییرات هورمونی اثر بخشی آن ثابت شده است.

مقاله اصلی را در اینجا ببینید

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

تعرفه خدمات زیبایی

تعرفه خدمات زیبایی را طبق تعرفه های معمول در ادامه می بینید، گستره خدمات زیبایی …