خانه / اخبار پزشکان / واکنش تند نماینده مریوان در مجلس نسبت به مرگ مادر باردار در بیمارستان بوعلی مریوان

واکنش تند نماینده مریوان در مجلس نسبت به مرگ مادر باردار در بیمارستان بوعلی مریوان

منصور مرادی در واکنش به مرگ یک مادر باردار اهل روستای «ماضی بن» شهرستان سروآباد در بیمارستان مریوان، ضمن تسلیت به همسر، بستگان و اهالی روستای «ماضی بن» گفت: در نامه‌ای به وزیر بهداشت و درمان خواستار رسیدگی فوری به مرگ این مادر باردار شده‌ام. مرگ این مادر باردار همه را شوکه کرد و این اتفاق نباید با وجود امکانات پزشکی در بیمارستان مریوان رخ می‌داد.
نماینده مریوان و سروآباد در مجلس عنوان کرد: مرگ تکان دهنده این مادر باردار باید در اولویت برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی قرار بگیرید و با خاطیان این امر برخورد قاطع شود. مرادی با بیان این که در ماه‌های اخیر پیگیری‌هایی جهت حل مشکلات و جذب متخصص بیشتر در حوزه‌های مختلف بهداشتی و درمانی شهرستان‌های مریوان و سروآباد انجام شده است، افزود: امیدواریم وزیر بهداشت و مدیریت جدید دانشگاه علوم پزشکی پیگیری‌ها، درخواست‌ها و مشکلات شهرستان مریوان و سروآباد را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.
گفتنی است خانم ۳۱ ساله‌ای اهل روستای «ماضی بن» شهرستان سروآباد روز گذشته بعد از انجام عمل سزارین، دچار تشنج شده و متاسفانه علی الرغم تلاش تیمی متشکل از متخصصین زنان و جراحی و داخلی و بیهوشی و قلب و نورولوژی بیمار به درمان پاسخ نداده و ظهر روز بعد از عمل فوت کرد. بعدازظهر یکشنبه مردم مریوان هم در مقابل مطب پزشک این بیمار تجمع اعتراض آمیز کردند و خواستار رسیدگی به این مسئله شدند.

منبع: ایسنا

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

حمله به پزشکان

ماجرای ادامه‌دار ضرب و شتم پزشکان

خبرگزاری فارس: شریک بهترین خاطرات زندگیمان هستند، یادت هست؟ وقتی این و پا و آن پا …