خانه / پوست و مو و زیبایی / پیوند موی طبیعی

پیوند موی طبیعی

ـ کم مویی صورت در مردان ( ریش و سبیل ) درمان دارویی ندارد ولی با کاشت موی طبیعی ? موهای کاشته شده به صورت خیلی طبیعی رشد خواهند کرد ? موهای کاسته شده در این ناحیه شبیه ریش و سبیل طبیعی بوده و قابل اصلاح و رشد مجدد می باشند ?
ـ امروزه کاشت ابرو جایگزین مناسبی به جای تاتو است و می توان از موی سر یا از موهای بدن برای کاشت ابرو استفاده نمود ? از طرفی جهت پوشاندن و اصلاح خطوط شکستگی در نواحی مودار سر و صورت و از جمله ابرو از روش پیوند موی طبیعی استفاده می شود ?
ـ در کسانی که در جلوی سر دچار کاهش تراکم مو شده اند چنانچه فواصل موهای موجود بیش از ۲ میلی متر باشد می توان کاشت مو را در این نقاط انجام داد ?

امروزه کاشت ابرو جایگزین مناسبی به جای تاتو است و می توان از موی سر یا از موهای بدن برای کاشت ابرو استفاده نمود

ـ تراکم کاشت مو به شکل طبیعی در موهای سر ? حدود ۸ الی ۱۰۰ عدد تار مو در هر سانتی متر مربع است ولی با کاشت مو می توان این تراکم را به ۶۰ الی ۷۰ تار مو در هر سانتی متر مربع رساند ?
ـ در کاشت مو? فولیکول مو فقط از سر یا بدن خود فرد برداشته شده و نمی توان فولیکول مو را از شخص دیگری دریافت کرد زیرا پوست سر ? فولیکول های فرد دیگر را نمی پذیرد و به آن واکنش نشان می دهد ?
ـ کاشت مو در کسانی که ( آلوپسی آره آتا ) داشته و تمام موهای آنها چه در سر و چه در بدن ریخته است و یا در کسانی که موهای مختصر و پراکنده در پشت سر دارند قابل انجام نیست و در صورت انتقال ? مو مجددا خواهد ریخت مگر زمانی که بیماری غیر فعال بوده و حداقل ۳ سال از توقف فاز فعال بیماری گذشته باشد ?

در کاشت مو ? فولیکول مو فقط از سر یا بدن خود فرد برداشته شده و نمی توان فولیکول کو را از شخص دیگری دریافت کرد

ـ خط موی جلوی سر را در کسانی که در اثر ریزش مو بالا رفته و یا از ابتدا پیشانی بلندی داشته و خط موی بالایی دارند می توان با کاشت موی طبیعی پاییت آورد ?
ـ تعداد جلسات مورد نیاز برای کاشت موی طبیعی به بانک مو و منطقه ی گیرنده ? تعداد کیفیت گرافت ها ? تراکم مورد پسند بیمار و خصوصیات موی بیمار بستگی دارد مثلا موهای ضخیم ? مشکی و مجعد از نظر ظاهری پر پشت تر از موهای نرم ? بور و نازک به نظر می رسند ?

مطالب مرتبط :
پیوند موی طبیعی
روشهای مختلف کاشت و پیوند مو

مقاله اصلی را در اینجا ببینید

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

تعرفه خدمات زیبایی

تعرفه خدمات زیبایی را طبق تعرفه های معمول در ادامه می بینید، گستره خدمات زیبایی …