خانه / پوست و مو و زیبایی / کدام لیزر موبرای ما مناسب است

کدام لیزر موبرای ما مناسب است

با توجه به تبلیغات متعدد و مراکز مختلف تصمیم گیری برای اینکه کام مرکز را برای لیزر موهای زاید انتخاب کنید دشوار است. مطالب زیر می توانید به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرید:

تفاوت IPL با دستگاههای لیزر چیست؟
اکثر مردم گمان میکنند که IPL همان لیزر از بین برنده موهای زاید است اما:دستگاههای لیزر موهای زاید تک طول موج هستند لذا تاثیر بیشتری در ازبین بردن موهای زاید نسبت به IPL دارند و به طور اختصاصی روی فولیکول موهااثر می کنند.

دستگاه های لیزرتعداد جلسات کمتری برای درمان نیاز دارند ومعمولا به خاطر هزینه های جاری دستگاه هزینه درمان با انها بالا تر است و به خاطر جواب دهی بالای ۷۰ درصد تمایل استفاده از آنها در بین مردم بیشتر است.

اما دستگاه IPLکه اکثر مردم ان را لیزر میدانند لیزر نبوده بلکه دامنه ای از نورهای تقویت شده است که دارای اثراتی به مراتب کمتر از لیزر مو میباشد وبه جلسات بیشتری برای درمان نیاز دارد.البته به خاطر هزینه پایین تر آن واینکه در بسیاری از مطب ها وحتی متاسفانه آرایشگاه های زنانه در دسترس میباشد استقبال عوام از آن بیشتر است.

پس اگر خواهان جواب دهی بهتری هستید بهتر است لیزر واقعی راانتخاب کنید.که در مراکز معتبر لیزر میتوانید آنها را پیدا کنید.لیزر موهای زاید خود انواع گونا گون دارد مانند دایود- الکساندرایت- ان دی یگ و….که پزشک براساس تیپ پوستی وضخامت مو و….. بهترین گزیینه را به شما معرفی می کند.اما درباره مواردی که قبل وبعد از لیزر باید رعایت کنید به مطالب علمی با عنوان لیزر در همین صفحه مراجعه کنید.

مقاله اصلی را در اینجا ببینید

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

تعرفه خدمات زیبایی

تعرفه خدمات زیبایی را طبق تعرفه های معمول در ادامه می بینید، گستره خدمات زیبایی …