خانه / پوست و مو و زیبایی / کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه

با استفاده از عمل جراحی برداشتن چربی و نسوج سینه و پوست اضافی آن اقدام به کوچک کردن و نیز بالا بردن سینه می شود . این عمل به دو جهت قابل انجام است :

در موراد درمانیدر موارد زیباییکلاً سینه های بسیار بزرگ غالباً سایزهای بالای سوتیان ۹۰ می توانند باعث ایجاد درد در گردن ، درد پشت ، ایجاد حالت لچ افتادگی در بین دو سینه و یا زیر سینه ها گردند و یا با ایجاد درد ناشی از وزن بالای سینه روی سوتیان گردد .

این عمل جراحی با انجام یک برش در دور هاله سینه (قرمزی دور سینه) و نیز یک برش در ناحیه زیر آن بصورت عمود انجام می گردد البته تکنیک های هم وجود دارد که بایستی یک برش بصورت عرضی هم در ناحیه چین زیر سینه ای داده شود . عمل فوق با بیهوشی عمومی انجام می پذیرد و قابل انجام با بیحسی موضعی نیست .

آیا می توان سینه را هم ساکشن کرد؟
بله . انجام ساکشن سینه اگر که فقط هدف کوچک تر شدن سینه باشد قابل انجام است اما بدلیل شل افتادن نسج سینه بعد ساکشن از نظر زیبایی نتیجه بالایی ندارد و توصیه آن است که همراه با آن عمل جمع کردن پوست اضافی و بالا بردن نسج سینه هم انجام گردد .

آیا عمل کوچک کردن سینه در دختر ها و یا خانم های زایمان نکرده امکان پذیر است؟
بله . اما باید دانست که در مواردی از این عمل جراحی قابلیت شیر دادن بعد از عمل از بین می رود و نیز حین حاملگی چون سینه ها بزرگ می شودفرم سینه تغییر می کند . لذا توصیه ما غالباً آن است که بعد از آنکه خانم قصد بچه دار شدن مجدد نداشته باشد این کار را انجام دهد یا آنکه اگر دچار عوارضی همچون گردن درد ، درد پشت و سینه  وایجاد خطهای ناشی از سوتیان بر روی شانه های خود باشد اقدام به نماید و یا آنکه از لحاظ زیبایی و شکل فرمی که باعث کاهش اعتماد به نفس او گردد را ایجاد نموده باشد .

مقاله اصلی را در اینجا ببینید

درباره ی داکتاپ

همچنین ببینید

تعرفه خدمات زیبایی

تعرفه خدمات زیبایی را طبق تعرفه های معمول در ادامه می بینید، گستره خدمات زیبایی …